Теніс: турнір до дня міста Тернополь
Турнір до дня міст Тернопіль.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/240650904_998156344266273_1091507092748648368_n.jpg)
Турнір першої категорії ФТУ до дня міста відбувся у Тернополі.
Сумчанка Єлизавета Довгопол перемогла Вікторію Шебець зі Львова, Маргариту Хоменко з Києва, Марію Кононову з Одеси і у фіналі зустрілась з Анною-Аделіною Никифорук з Коломиї. Коломийській тенісистці сумчанка поступилась і здобула «срібло».
У парному розряді Єлизавета разом з Никифорук перемогла київсько-одеську пару Ревіна / Назаренко, а у фіналі перемогла Ірму Чухліч зі Львову та Ніку Верстюк з Кієва і виборола «золото».