Баскетбол 3х3: турнір у Ромнах

Баскетбол 3х3.

23 серпня відбувся Кубок міського голови м.Ромни з баскетболу 3х3, який став другим етапом літнього чемпіонату Сумської області 2021 року. Сам захід вже традиційний і присвячений Дню Незалежності України.

Про це повідомляє basket.sumy.ua.

У змаганнях взяли участь близько 100 учасників з Сумської, Полтавської та Чернігівської областей. Загалом у трьох вікових категоріях змагалося 25 команд.

У наймолодшій категорії боролися 6 команд юнаків та дівчат віком до 13 років. У підсумку бронзові медалі здобули гравці команди «Сумбулз» (м.Суми), які у грі за ІІІ місце здолали своїх «одноклубників» з рахунком 10:2. Переможцями категорії став путивльський «Партизан U13», який у фіналі переміг роменську «ЗОШ №11» з рахунком 15:5.

Юнацька категорія «до 15 років» зібрала 8 команд. У бронзовому фіналі роменські «Козаки» виявилися сильнішими за путивльський колектив «Дядя Ваня» – 10:8. Втім, у грі за золоті медалі категорії «Партизан U15» помстився за своїх земляків, здолавши місцеву команду «Соль» з рахунком 17:11.

За головний кубок змагань у дорослій категорії змагалися 11 колективів. На півфінальній стадії зустрілися давні друзі та надпринципові суперники – «Inglorious Bustards» (м.Ромни) та «Відьмаки без козака» (м.Путивль). У напруженій грі, достойній фіналу, з мінімальною перевагою 11:10 перемогу святкували «Відьмаки…». У другому півфіналі «Козаки» (м.Ромни) лише на початку зустрічі чинили спротив «Олімпу» (м.Конотоп). У підсумку – 9:18 – і конотопський колектив доволі несподівано дістається фіналу змагань.

У грі за бронзові нагороди дорослої категорії зустрілися місцеві «Inglorious Bustards» та «Козаки». Перші з самого початку заволоділи перевагою та втримували її до фінального свистка – 19:14.

Практично за тим самим сценарієм розгорталися події і у фінальному протистоянні. Щоправда, «Відьмаки без козака» не стали чекати закінчення ігрового часу, а зафіксували дострокову перемогу над «Олімпом» з рахунком 22:15.