Хокей на траві: чемпіонат Європи U18

Чемпіонат Європи U18.

Чемпіонат Європи з хокею на траві серед спортсменів до 18-ти років старував у Відні.

У складі збірної команди України шестеро представників Сумщини: Богдан Толстоликін, Володимир Верлан, Денис Хмаренко і Ярослав Бергилевич зі СДЮСШОР «Динамо» з Сум та Єгор Махотков і Костянтин Колієнко з шосткінської КДЮСШ «Барса».

Сьогодні українці зіграли перший матч групового етапу проти команди Польщі. Першій чверті матчі поляки забили двічі.  Другій сумчанин Ярослав Бергилевич один м’яти відіграв. Третя чверть видалась «сухою». У заключній чверті матчі команди Польщі забила третій м’яч у ворота українців, а за три хвилини четвертий. У підсумку українці поступились з рахунком 1:4.

Крім цього 20-го липня українці зіграють з командою Туреччини, а 21-го – Австрії.