Пляжний волейбол: чемпіонат України
Сумчани відзначились у Львові.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2018/05/voley_pljazh-1024x512.png)
Тур чемпіонату України з пляжного волейболу відбувся у Львові.
Серед жінок сумчанки Марина Гладун та Світлана Бабуріна посіли третє місце. У матчі за «бронзу» вони перемогли сумчанко Катерину Удовенко та Єлизавету Тарасенко.
У чоловіків сумська пара Микита Ангелов та Іван Дацюк вибороли «срібло». Євген Журавель з Сум та Михайло Скікіс зі Сваляви посіли п’яте місце, сумчанин Масим Гладун та Юрій Бокшан з Ужгорода – сьоме.