Плавання: чемпіонат м. Суми

Юні спортсмени Сум два дні змагались на Чемпіонаті міста з плавання.

Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

Змагались юні спортсмени на доріжках басейну «Олімпійській».

Учора тут розпочався чемпіонат міста Суми. Учора  на дистанціях 200 на спині, 200 брасом, 100 вільним стилем, а також командні змагання 4 по 100 комбінованій естафеті визначились переможці, які посіли по два перших місця, а також стали переможцями в естафетному плаванні. Це Сердюк Руслан, Коваленко Вікторія, Сушко Дар’я, Загорулько Савелій і Наумко Вероніка.

Вероніка Наумко займається плаванням близько семи років. Сьогодні вона додала до трьох учорашніх «золотих» медалей ще і «золото» на дистанції 100 метрів на спині.

«Сьогодні у мене буде ще 100 метрів брасом і все. Стараюсь більше перемог і більше хороших результатів», – говорить Верніка Наумко.

На стометрівці брасом Вероніка виборола ще одну, п’яту на цьому чемпіонаті «золоту» нагороду.

Готується до сьогоднішніх старів і володар трьох «золотих» медалей учорашнього дня Савелій Загорулько.

«Сьогодні я буди плити 100 на спині і 200 кролем поза конкурсом. Я сподіваюсь, що виграю», – говорить спортсмен.

Сто метрів на спині Савелій подолав з «золотим» часом.

Ще по одній «золотій» медалі здобули сьогодні і Руслан Сердюк, Вікторія Коваленко та Дар’я Сушко.

Усього участь у дводенних змаганнях взяли участь сімдесят спортсменів з шести спортивних шкіл Сум. Юнаки і дівчата трьох вікових груп розіграли у підсумку двадцять комплектів медалей.