Футбол: готуються до сезону

Команди Сумщини готуються до старту сезону.

Сумщину у чемпіонаті України з футболу у першій та другій лігах представлятимуть чотири команди – липоводолинський «Альянс», «Суми», «Тростянець» та «Вікторія» з Миколаївки.

Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

На стадіоні «Ювілейному» футбольний клуб «Вікторія» з Миколаївки представив своїх новачків. Серед дев’яти новобранців миколаївського клубу – троє – вихованці сумського футболу. Це воротар Олександр Литвиненко, захисник Владислав Зрибняк та нападник Максим Чеглов. Є у цьому списку і колишній капітан футбольного клубу «Суми» Вадим Шаврін. Говорить у команді зустріли добре: «Прекрасно прийняли – з цим проблем абсолютно не було. Прекрасний колектив, прекрасне керівництво, тренерський штаб. Адоптація пройшла максимально швидко».

Плани команди на сезон озвучив президент «Вікторії» Сергій Бондаренко. Говорить – завдання одне – це перша ліга, це вийти в першу лігу.

Капітан конали Андрій Нелін говорить: «Як максимально добре ми візьмемо старт, я думаю, легше буде виконувати поставлені задачі».

Тим часом інший представник Сумщини у групі «Б» другої ліги – футбольний клуб «Суми» – готується на стадіоні «Авангард». У складі команди, за словами головного тренера сумських «містян» Валерія Куценка, заявлено вісімнадцять футболістів. Наразі переглядають кілька кандидатур.

«Команда проводить завершальний збір. З сьогоднішнього дня у нас в одноразовому режимі тренування. Готуємось. Є проблеми, звісно, але, я сподіваюсь, ми їх вирішимо», – говорить Валерій Куценко.

Про підготовку до сезону телефоном розповів Сергій Коритник, головний тренер ФК «Тростянець»: «На сьогоднішні день дев’ять гравців нових підписано. Різного віку, з різним досвідом. Як молоді гравці, так і ті, які грали. Настрій піднесений. Тому, що для всіх – як гравців, так і тренерів, так і керівництва клубу – це видатна подія взагалі в історії тростянецького футболу».

У понеділок у Сумах на стадіоні «Ювілейний» матчем проти харківського «Металіста» статує у першій лізі липоводолинський «Альянс». Про кадрові зміни і настрій на матч розповів наставник команди Юрій Ярошенко.

«На сьогоднішній день підписали молодого і перспективного Зайкова (U21,« Дніпро-1 », капітан команди, двадцять років пацану). Ну і взяли досвідченого футболіста – це Адаменко Кирила, який починав у київському «Динамо». Артур Карноза та Шмигельський Богдан – Артура я досить хорошої думки про його ігрові функції (єдине, що треба привести в гарний стан), ну а Шмигельський – володіє хорошими швидкісними якостями. Багато інформації про «Металіст» – дуже цікавий матч очікуємо. Як від нашої команди, так і від команди суперника. Знаєте – піднесений, хороший, робочий настрій», – говорить наставник липоводолинців.

У першому туру у другій лізі у неділю, 25-го липня, «Вікторія» зіграє в гостях з «Ярудом» з Маріуполя, «Суми» – з «Полтавою», а «Тростянець» – з «Миколаєвим». У понеділок у Сумах першоліговий «Альянс» прийматиме харківський «Металіст».