Футбол: “Альянс” проти “Рятувальник”
“Альянс” проти “Рятувальник”.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-f72d81ae1eee2b8cc73d99d3976a68c5bd4d387b1e6ec02d5fbabd6a88469ee2_3f6987015e1c78b6.jpg)
1 червня в День захисту дітей найменші футболісти футбольного клубу “Альянс” зіграли товариську зустріч з “Рятівником” з міста Ромни.
З перших хвилин маленькі футболісти дали зрозуміти всім вболівальникам, що гра буде бойовою і зовсім не дружньою. Команди боролися на кожному клаптику футбольного поля, про що і свідчать забиті 8 м`ячів на двох. В основний час гра завершилася з рахунком 4:4, тож переможця довелося визначати в пробитті після матчевих пенальті. Вже в серії пенальті пані Фортуна була на боці ДФК “Альянс”, яка була влучніша за суперника 8:7.
Після гри юні команди обмінялися дружніми рукостисканнями, чим довели що на полі вони суперники, а за межами друзі.