Фігурне катання: кубок України
Сумчани здобули медалі кубку України з фігурного катанні на роликових ковзанах.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/зображення_viber_2021-06-20_10-34-38.jpg)
Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.
Вісім кубків, дві «срібні» і три «бронзові» медалі здобули сумчани на третьому етапі кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах. Участь у змаганнях у місті Хирів (Львівська область) у спортивному комплексі “Layar Palace” взяли сто спортсменів. Сумщину представляли 14-ть фігуристів. Перше місце у різних дивізіонах посіли Анна Оласюк, Емілія Каравай, Крістіна Гальченко, Кароліни Недбай, Анастасія Жукова, Богдан Чхайло та шоу-гурт “Unstoppable”. Емілія Каравай при цьому здобула дві «золоті» медалі. «Срібні» медалі вибороли Анастасія Жукова та Марина Ничитайло. Каміла Аббасова, Софія Косенко та Аріна Курочкіна додали у скарбничку збірної «бронзові» медалі.