Бокс: Гімназіада
ІII Літня гімназіада з боксу відбулась у місті Умань.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/204566969_3756964384407881_323790285044254190_n.jpg)
Сумську область представляло шестеро боксерів: Ковтун Євген з Глухова, Петров Станіслав з Путивля, Заплюсвічка Денис з Лебедина, Горбачов Олександр з Шостки та сумчани Коренєв Євген та Дударенко Валентин.
В скарбничку області боксери Сумщини принесли дві нагороди дві нагороди: Євген Коренєв «золоту» та Олександр Горбачов «бронзову».