Волейбол: “Студентська ліга”

«Студентська ліга».

Чоловіча команда СумДУ – срібні призери чемпіонату України з волейболу серед студентських команд.

По це повідомляє сайт спортклубу СумДУ.

11-13 травня в Житомирі відбувся фінальний етап студентських змагань з волейболу серед чоловічих команд, в якому взяли участь 6 колективів з Сум, Києва, Луцька, Житомира та Чернівців.

В перший ігровий день сумські студенти з рахунком 3:0 здолали колег з Поліського національного університету (м.Житомир). Наступний суперник – Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – більш вдало розпочав гру, вигравши перший сет. Але наступні три сети були за сумчанами, які з рахунком 3:1 здобули другу звитягу.

Доля золотих медалей вирішувалась в останній день змагань у грі проти Луцького національного технічного університету. Підопічні Володимира Бабкова зробили серйозну заявку на перемогу, повівши за сетами 2:0, однак у підсумку бажана «трієчка» на табло засвітилася біля назви команди-суперниці – прикра поразка 2:3.

ЛНТУ (м. Луцьк) – переможець Чемпіонату України «Студентська ліга» серед чоловічих команд І ліги. Срібло – у студентів СумДУ (м.Суми). Бронзові медалі виборола команда Національного університету фізичного виховання та спорту України (м.Київ).