Карате: чемпіонат України

Сумські каратисти відзначились у Бердянську.

У Бердянську відбувся  9-й Чемпіонат України з Шотокан карате за версією Міжнародної Федерации Шотокан Карате (ISKF).

Турнір зібрав близько 300 учасників з 10 областей.

Успішно виступили представники Сум (КДЮСШ «Авангард» та клубу «Терра»).

У ката чоловіків у віковій категорії «18 років и старші» перемогу святкував  Андрій Ковальов (СумДУ, тренер А. Лозовий), на третьому місці завершив змагання  Сергій Івченко (СЦПТО-2, тренер А. Лозовий). У відкритій категорії ката (де разом змагаються представники різних стилів, а також чоловіки и жінки) друге місце посіла Анастасія Даміко (коледж мистецтв і культури, тренер А. Лозовий), яка поступилась ще одному сумчанину Костянтину Пузю (ЗОШ №7, тренер А. Лозовий). Ще одну медаль в ката завоювала для Сум Дмитро Сапіч (тренер В. Гутенко) – «срібло» у відкритій категорії «10-13 років».

У куміте у юнаків 16 років Костянтин Пузь ставши другим, Сергій Івченко – третім серед юнаків 17 років.