Карате: чемпіонат Сумської області WKC

Відкритий чемпioнат Сумської області з карате WKC.

У спорткомплексі Сумського державного університету вчора відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з карате WKC. Про це повідомляє sumy.today.
Участь у змаганнях взяли спортсмени з Сум, Конотопа, Ямполя, Охтрики, Києва, Новомосковська.
Участь у змаганнях взяли 150 спортсменів (юнаків і дівчат) які розіграли медалі у ката та куміте у п’яти вікових категоріях (від семи до шістнадцяти років).
У підсумку перше загальнокомандне місце посіли бійці конотопського клубу «Воїн» (12 «золотих», 13 «срібних», 6 «бронзових»). Друге місце вибороли кияни, а третє – конотопчани з «Легіону» (8 «золотих», 7 «срібних», 6 «бронзових»). Сумчани з клубу Відокремленого підрозділу конфедерації картате WKC посіли четверте місце поступившись команді з Конотопу (8 «золотих»,7 «срібних» та 3 «бронзові» медалі).