Дзюдо: кубок Європи

Сумські студенти взяли участь у кубку Європи.

З 1 по 2 травня в столиці Хорватії Загребі відбувся другий в новому році Відкритий кубок Європи з дзюдо. Про це повідомляє «Суспільне|Суми». Українська делегація на турнірі складалась з 32 дзюдоїстів: 21 чоловіків і 11 жінок. З них шестеро представляли Сумський державний університет.

У вагові категорії до 66 кілограмів Антон Шугалєєв поступився у другому поєдинку групового етапу турніру. Владислав Колобов у вазі до 73 кілограмів у третьому поєдинку програв майбутньому чемпіону. Гєворг Манукян у ваговій категорії до 81 кілограмів здобув для збірної України «бронзову» медаль. Євгеній Балевський у супертяжів (у вазі понад 100 кг) програв супернику у першому поєдинку. Серед жінок Анастасія Антіпіна (у вазі до 63 кілограмів) завершила турнір на п’ятому місці, а Наталя Чистякова (у ваговій категорії 70 кг) у другій сутичці у групі поступилась майбутній чемпіонці.

Всього українці на етапі кубку здобули одну «золоту» та п’ять «бронзових» медалей.