Тхеквондо: чемпіонат України
Сумчанки здобули медалі харківського турніру.
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/176290711_2864171913806365_7987537634453123204_n-1024x768.jpg)
19-20 квітня в місті Харків відбувся чемпіонат України серед кадетів з тхеквондо (ВТФ).
У змаганнях брали участь 377 спортсменів із 20-ти областей України. Зокрема і сумські тхеквондисти центру вищої спортивної майстерності спортивний клуб «Зірки Олімпу» та дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард». За підсумком чемпіонату сумчанки здобули одну «срібну» та три «бронзові» медалі. Віце-чемпіонкою чемпіонату стала Аліса Павленко. Валерія Кривошей, Анастасія Гайворонськая та Валерія Удовиченко вибороли «бронзу».