Мотоспорт: чемпіонат України та Сумської області

У Сумах змагалися мотоспортсмени на етапах чемпіонатів України та області.

Перший етап чемпіонату України та чемпіонату Сумської області з мотокросу відбувся у Сумах 17 квітня. Приймала його траса “Чисті пруди”. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

Відкривали перший етап чемпіонату України та чемпіонату Сумської області мотоциклісти у класах 125 та 250 кубічних сантиметрів.

“Дуже багато людей приїхали із Західної України, з Києва. Учасників з’їхалося пристойна кількість: гонщиків до вісімдесяти буде”, — говорить головний суддя змагань Микита Бортник.

Семен Неруш — з Дніпра. На змаганнях виступає за роменську команду “Завод Кобзаренка”. Його клас — 250 кубічних сантиметрів.

“Розраховую на перемогу. Сподіваюся проїхати заїзди без падінь. Щоб все було стабільно, добре, на нормальній швидкості. І, звісно, сподіваюсь виграти”, — говорить він.

Назарій Мечта представляє столицю і змагатиметься у класі 125 кубічних сантиметрів. Каже, що розраховує потрапити у трійку призерів, із головними суперниками теж визначився.

“Буде дуже тяжко, багато сильних суперників. Однак буду старатися. Кор.: – Хто твої суперники, як вважаєш? – Ляшенко та Крапива – мої два суперники найголовніші», — каже він.

Семен у класі 250 у підсумку виграв два заїзди і посів перше місце. А от мрія Назарія на цей турнір не здійснилась. Він став четвертим у своєму класі.

Всього спортсмени розіграли 16 комплектів нагород у восьми класах. Перше командне місце у першому етапі чемпіонату України посіла команда “Завод Кобзаренка”.

Перший етап чемпіонату Сумської області виграла команда “Суми МХ”. Срібло здобула команда “Ромни МХ”.