Футбол: Шиндер покинув “Минай”
Антон Шиндер покинув «Минай».
![](http://sport.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/shynder.jpg)
Контракт сумчанина з клубом розірвали за обопільною згодою сторін. При цьому з кар’єрою футболіста Шиндер закінчувати не збираюся.
До цього Шиндер виступав за «Таврію», «Шахтар», «Чорноморець» та Ворсклу», грав у Німеччині. Також нападник відіграв 2 поєдинки у складі національної збірної України у 2011-12 роках. Антон приєднався до «Миная» у вересні цього року, на полі провів 21 поєдинок в усіх турнірах та відзначився 3 голами.