Біатлон: чемпіонат України серед ДЮСШ

Чемпіонат України серед ДЮСШ.

У Сумах 16 лютого стартував чемпіонат України з біатлону серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл. На базі Токарі зібрались спортсмени з чотирьох областей. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

Чемпіонат України зібрав у Сумах вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Сум, Ромен, Києва, Львова та Харкова.

У перший день змагань хлопці змагались в індивідуальній гонці серед старших, середніх і молодших юнаків. Дві перші вікові групи бігли дистанцію на десять кілометрів з чотирма вогневими рубежами. Остання група – шість.

Серед старших юнаків на першому місці фінішував Сергій Супрун з Роменського району. Срібло виборов Вадим Болдесові з Харківської області, бронзу – Владислав Горбащенко з Київської.

Серед середніх юнаків п’єдестал пошани був сумським: медалі вибороли Богдан Борковський, Даніїл і Денис Редьки.

Сумчанин Олександр Білоненко здобув золото серед молодших юнаків, роменчанин Артур Марченко виборов срібло, сумчанин Святослав Єршов – бронзу.

Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл триватиме три дні. 16 лютого відбулися індивідуальні гонки у юнаків. 17 лютого змагатимуться дівчата. Завершиться він 18-го лютого змішаними естафетами.