«Мій друг — активний рух»

Визначилися кращі учасники обласного спортивно-масового онлайн заходу «Мій друг — активний рух».

Фото: С.Каравай

Участь в обласному заході взяли участь  539  учнів закладів загальної середньої та  професійної (професійно-технічної) освіти, які у своїх відеоматеріалах показали навички та вміння виконувати різноманітні вправи.

Сьогодні 24-ри кращих отримали грамоти та цінні подарунки.

Баранік Анастасія – Андріяшівський ліцей – заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Андріяшівської сільської ради Роменського району

Баранік Вероніка – Андріяшівський ліцей – заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області

Бацман Варвара – Опорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

Бобровська Марія – Пустовійтівська загальноосвітня школа І-     ІІІ ступенів імені Петра Калнишевського Роменської районної ради Сумської області

Бондарь Ростислав – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Лебединське вище професійне училище лісового господарства

Березюк Софія – Ворожбянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад  № 1 Білопільської районної ради Сумської області,

Ніженець Вікторія – Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» Ямпільської районної ради Сумської області

Гузєва Марія – Чупахівська загальноосвітня школа I-III ступенів Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області

Гуліна Анна – Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 12 ім. Б.Берестовського, м. Суми, Сумської області

Дерябін Миколай – Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 12 ім. Б.Берестовського, м. Суми, Сумської області

Дрига Максим –  Степанівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

Опаренко Тетяна Опорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

Каравай Емілія — Комунальна установа Сумська класична гімназія Сумської міської ради

Коваленко Марія — Косівщинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Сумської районної ради Сумської області

Мельник Валерія — Опорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

Москаленко Андрій – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Конотопський професійний аграрний ліцей»

Однороб Аліна – Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області

Рибалка Анна – Попівський  навчально-виховний комплекс  «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області

Спасьонова Поліна  – Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області

Стеценко Валерія – Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області

Базикіна Аріна – Державний навчальний заклад «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту

Ткаченко Дарина – Охтирська загальноосвітня школа  І- ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради Сумської області

Древаль Артем – Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області (опорний заклад)

Шульга Даша -Лебединська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради Сумської області