Легка атлетика: чемпіонат України зі спортивної ходьби

Сумські скороходи відзначились у Івано-Франківську.

Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих та молоді, командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР та XXIV міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» відбулись у місті Івано-Франківськ. Про це повідомляє сайт sumy.today.

«Золото» у спортивній ходьбу на 50 км серед чоловіків для збірної Сумщини здобув Ігор Главан. На цій же дистанції у молоді до 23-х років «срібло» виборов Антон Кравченко, «бронзу» — Ігор Гончаренко.

У юніорів (U-20) «десятку» зі «срібним» часом подолав Єгор Шелест, у юніорок друге місце посіла Аліна Ткач.

На дистанції 5 км серед дівчат до 18-ти років третє місце посіла Софія Криловецька. У юнаків на вдвічі довшій дистанції «золото» здобув Микола Рущак, «срібло» — Едуард Кравченко.

У юнаків (U-16) три кілометри з кращим часом пройшов Вадим Шевченко.

Серед дівчат (U-14) на дистанції 3 км третій час показала Дарина Ющенко.