Футзал: чемпіонат України

Чемпіонат України («Екстра-ліга»).

У Івано-Франківську місцевий «Ураган» сумчанина Артема Фаренюка  у матчі сьомого туру футзальної «Екстра-ліги» приймав Академію футзалу футзальний клуб «Суми». Сумчани відкрили рахунок у матчі – на 16-тій хвилині гри відзначився Денис Зеленкевич. На останній  хвилині гри Віталій Радевич відновив рівновагу. За 45-ть секунд до завершення другого тайму Сергій Коваль вивів «Ураган» уперед. Після цього двічі відзначились гравці сумської команди – за 32-ві секунди до кінця гри збив Василь Кефа, а за 8-м – Роман Зеленський.

«Продексім» лебединця Миколи Білоцерківця вдома поступився – 2:3 – київському «ХІТу» шосткинця Олександра Сіріцького.

«Кардинал-Рівне» переміг – 11:3 – житомирський «ІнБев» конотопчанина Віталія Дзюби. Віталійу матчі відзначився голом.

В інших матчах хмельницький «Сокіл» та «ДЕ Трейдинг» з Миколаївки розійшлись миром (1:1), а харківський «Моноліт-Viva Cup» поступився вдома львівській «Енергії» (2:5).

«Ураган» (Ів.-Франківськ) 2:3 АФФК «Суми» (Суми)

«Продексім» (Херсон) 2:3 «ХІТ» (Київ)

«Кардинал-Рівне» (Рівне) 11:3 «ІнБев» (Житомир)

«Сокіл» (Хмельницький) 1:1 «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка)

«Моноліт-Viva Cup» (Харків) 2:5 «Енергія» (Львів)