Футбол: «Золота осінь»

«Золота осінь».

На базі спортивного комплексу «Альянс-Арена» в с. Байрак, Липоводолинською районною федерацією футболу, було проведено турнір серед дитячих команд 2010-2011 років народження «Золота осінь».

На змагання було запрошено чотири команди – ДФК «Альянс», ДФК «Рятувальник» (Ромни), КДЮСШ «Гадяч» (Гадяч, Полтавська область) та ДЮСШ «Бахмач» (Бахмач, Чернігівська область).

Матчі відбувалися за коловою системою, де кожна команда мала зіграти одна з одною одну гру. Тож за підсумками турніру золоті медалі виборола ДФК «Рятувальник», яка з трьох матчів програла лише одну гру ДФК «Альянс» з рахунком 0:2, «срібними» призерами стала команда ДЮСШ «Бахмач», ну а закрили трійку призерів малюки ДФК «Альянс» які і вибороли бронзу турніру.

«Рятувальник» 2:0 ДЮСШ «Бахмач»

По закінченню турніру команди було нагороджено дипломами, кубками та медалями, а кращі гравці — статуетками.