Футбол: турнір з вуличного футболу

«Відкритий турнір м.Суми з вуличного футболу».

Відбулись заключні матчі першого етапу змагань, в якому визначились півфіналісти турніру. Про це повідомляє сайт АФСО.

«Ковпаківець» програв лідеру турніру – «Арсеналу» – з рахунком 2:0. Сумські «гармати» з першого місця виходять в плей-офф.

У другому матчі туру вирішувалось з якого місця «Вікторія» з Великого Бобрику та «Валедіанс» продовжать участь у змаганнях. До останньої хвилини «Валедіанс» зберігав шанси потрапити на третє місце, але удача була не на їх боці в цей день. Після першого тайму рахунок був нічийним (1:1), а під кінець зустрічі кращий бомбардир змагань вивів «Вікторію» вперед – 2:1.

«Ковпаківець» 0:2 «Арсенал»

Голи: Мальований Олександр (21′), Немчянінов Ілля (32′)

«Вікторія» (В.Бобрик) 2:1 «Валедіанс»

Голи: Божок Максим (11′), Грома Віктор (44′) – Пархоменко Богдан (12′).

Наступні матчі відбудуться в четвер.

0 18:30 у першому півфінальному матчі «Арсенал» зіграє з «Валедіансом», а о 19:30 «Вікторія» зустрінеться з «Слобожанщиною».