Футзал: чемпіонат України серед ветеранів (40+)

Чемпіонат України серед ветеранів (40+).

Сьогодні сумське «Динамо» відкривало третій ігровий день турніру матчем проти «СКВ-Комфортне місто» з Сєверодонецька у першій лізі. У першому таймі завдяки голам Олександра Коваленка, Михайла Охрименка та Романа Тетявкіна «динамівці» повели у рахунку – 3:0. У другому закріпили перевагу завдяки двом влучним ударам Ігоря Пукася. За рахунку 5:0 на користь сумчан команда з Сєверодонецька відіграла один м’яч. Після цього Андрій Калиненко забив шостий м’яч у ворота «СКВ-Комфортне місто», а Роман Тетявкін – сьомий, останній у матчі.

У матчі проти южноукраїнського «Олімпу-U40» «Динамо» вело у рахунку у першому таймі, але на перерву команди пішли за нічийним рахунком 3:3 (у складі сумської команди забивали (Олександр Шумило, Ігор Пукась та Олександр Коваленко). Після перерви «олімпійці» забили двічі, а що «динамівці» відповіли трьома влучним ударами (у виконанні Олександра Шумило, Романа Тетявкіна та Ігоря Пукася). У підсумку 6:5 на користь «Динамо».

За результатами чемпіонату України у першій лізі «Динамо» посіло третє місце.