Футбол: Суперкубок області

Рішення Виконкому АФСО.

Виконавчий комітет асоціації футболу Сумської області з використанням сучасних телекомунікаційних технологій провів засідання щодо місця проведення матчу за Суперкубок Сумської області сезону 2020-ть. Про це повідомляє сайт АФСО.

Враховуючи Протокол №17 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій члени Виконкому проголосували за зміну місце проведення матчу за Суперкубок Сумської області з футболу. Вирішили місцем проведення матчу за Суперкубок Сумської області з футболу між ФК «Тростянець» та ФК «Суми» визначити стадіон «Ювілейний» у Сумах (вул. Гагаріна, 9а). Час проведення матчу – 28-ме червня 2020-го року, 18:00. У зв’язку з картинними обмеження гра відбудеться без глядачів. Посилання на трансляцію буде надано найближчим часом.

Крім того через введення заборони на матчі у містах Глухів, Охтирка, Тростянецького та Путивльського районах вирішено надати право командам з цих міст та районів проводити домашні матчі у інших містах до завершення цієї заборони.