Легка атлетика: змагання Ю.Білонога

Змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога стартували у Палаці студентського спорту СумДУ.

У штовханні ядра (серед молодших дівчат) «золото» для команди Сумщини здобула Карина Басанець.

У спортивній ходьбі на 3 000 метрів (дівчата) перше місце посіла сумчанка Софія Криловецька, друге – Маргарита-Лілія Ольховик, третє – Дарина Ющенко.

У юнаків у спортивній ходьбі на 5 000 метрів п’єдестал також був «сумським» – Едуард Кравченко, Владислав Семенов та Руслан Лазоренко посіли перше, друге та третє місця.

У штовханні ядра серед дівчат «бронзу» здобула сумчанка Валентина Авраменко, серед молодших юнаків – Сергій Кругляк, у юнаків – Валерій Колодяжний.

«Золото» на дистанції 2 000 метрів з перешкодами у юнаків виборов Антон Мормоль.

У бігові на 60 метрів з бар’єрами у юнаків Денис Босенко приніс збірній Сумщини «бронзу».

У бігові на 1 500 метрів у дівчат Мілена Смоленська посіла перше місце.

Діана Гончаренко та Павло Берегов у бігові на 400 метрів показали кращий час.