Пауерліфтинг: чемпіонат області

Чемпіонат Сумської області відбувся в Краснопіллі.

 

14 грудня у смт. Краснопілля відбувся чемпіонат Сумської області з жиму штанги лежачи та екіпірувального жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, ветеранів.
Позмагатися приїхали близько 120 найсильніших спортсменів із м. Суми, Глухова, Кролевця, Охтирки, Шостки, смт. Котельви, (Полтавська обл.) та смт. Короп (Чернігівська обл.).

Першими виступали ветерани М1:
— у ваговій категорії до 83 кг Удовенко Юрій посів перше місце з результатом 105 кг;
— у в/к до 93 кг Слабоспицький Анатолій посів перше місце з результатом 140 кг;

друге місце — Калашник Віктор 115 кг;
— у в/к до 120 кг Лукаш Сергій (м.Кролевець) — перше місце з результатом 155 кг;

— у в/к до 105 кг з використанням екіпіровки перше місце — Крикунов Павло з жимом 180 кг.

Серед ветеранів М3 чемпіон у в/к до 83 кг Скорик Володимир — 80 кг.

Спортсмени з ураженням ОРА:
— у в/к до 59 кг Русин Кирило зайняв І місце з результатом 70 кг;
— у в/к до 93 кг Морозов Владислав, Олімпійський чемпіон, МСМК з біатлону зайняв І місце з результатом 160 кг;
— Кознієнко Сергій у в/к до 105 кг зайняв І місце з результатом 130 кг.

Серед дівчат І вікової групи:

— у в/к до 40 кг Демченко Єлизавета (м.Кролевець) 1 місце — результат 17,5 кг;

— у в/к до 72 кг Трубіцина Дар’я (м.Кролевець) 1 місце — результат 45 кг;

Серед дівчат ІІІ вікової групи:

— у в/к до 57 кг Семерня Анастасія зайняла 1 місце — результат 62,5 кг;

ІІ місце Мірошнікова Вікторія — 55 кг;

ІІІ місце Мірошнікова Вікторія — 50 кг;

— у в/к до 63 кг Іванова Наталія зайняла 1 місце — результат 45 кг;

ІІ місце Казакова Анастасія — 45 кг;

ІІІ місце Русланова Дарина -45 кг.

Серед юніорок:

— у в/к до 52 кг Поцелуєва Катерина (м.Глухів) зайняла 1 місце з результатом 75 кг;

— у в/к до 57 кг Гончаренко Олена (м.Охтирка) — 1 місце з результатом 52,5 кг;

— у в/к до 63 кг Коваленко Ольга зайняла 1 місце з результатом 62,5 кг;

ІІ місце Шрамченко Анна — результат 45 кг;

— у в/к до 72 кг 1 місце Кошиль Альбіна — результат 37,5 кг.

Серед жінок:

— у в/к до 52 кг Горяєва Юлія зайняла 1 місце з результатом 45 кг;

— у в/к до 63 кг 1 місце Рикун Анна — результат 115 кг;

ІІ місце Лішневська Вікторія — результат 90 кг;

ІІІ місце Скляр Анна — результат 60 кг.

— у в/к до 72 кг 1 місце Могильнікова Ольга — результат 65 кг;

— у в/к до 84 кг Гуляєва Ганна зайняла 1 місце — результат 80 кг.

Наймолодші учасники 1 вікової групи (2007 р.н. та молодші):

— в/к до 40 кг Ляшенко Євгеній (м.Кролевець) 1 місце — результат 30 кг;

ІІ місце Дмитрик Ельдар (Короп) — 30 кг;

— в/к до 46 кг Бакляк Артем посів 1 місце — результат 47,5 кг;

ІІ місце Лук’яненко Володимир (Глухів) — 35 кг;

— в/к до 49 кг Колтаков Володимир (Глухів) посів 1 місце — результат 47,5 кг;

— в/к до 53 кг 1 місце Кравченко Владислав — результат 37,5 кг;

— в/к до 59 кг 1 місце Крук Андрій (Короп) — результат 40 кг;

— в/к до 66 кг 1 місце Клейзмерг Дмитро (Кролевець) — результат 40 кг;

— в/к до 93 кг 1 місце Галицький Андрій — результат 55 кг.

Юнаки 2 вікової групи (2004-2006 р.н.):

— в/к до 46 кг Малій Олександр посів 1 місце — результат 52,5 кг;

— в/к до 53 кг 1 місце Сусло Антон (м.Кролевець) — результат 70 кг;

ІІ місце Шпилька Борис — 45 кг;

— у в/к до 59 кг Крук Роман (Короп) зайняв 1 місце — результат 75 кг;

ІІ місце Ворожбицький Даніїл (Глухів) — результат 72,5 кг;

ІІІ місце Козловський Даніїл (Глухів) — результат 60 кг.

— у в/к до 66 кг Мазний Павло (Короп) зайняв 1 місце — результат 90 кг;

ІІ місце Вайнштейн Роман — результат 75 кг;

ІІІ місце Жоров Михайло — результат 40 кг.

— у в/к до 74 кг Парманов Даніїл зайняв 1 місце — результат 80 кг;

ІІ місце Кириченко Богдан (Глухів) — 57,5 кг;

— у в/к до 83 кг Забара Юрій зайняв 1 місце — 90 кг.

Юнаки 3 вікової групи (2001-2003 р.н.):

— в/к до 46 кг Лавенко Владислав посів 1 місце — результат 45 кг;

— в/к до 53 кг 1 місце Денщиков Роман — 95 кг;

— у в/к до 59 кг 1 місце Боровик Олександр — результат 95 кг;

ІІ місце Філіпенко Єгор — результат 72,5 кг;

ІІІ місце Довбня Ілля (Лохвиця) — результат 70 кг.

— у в/к до 66 кг Гайдей Дмитро зайняв 1 місце — результат 95 кг;

ІІ місце Лісненко Денис — результат 85 кг;

ІІІ місце Черненко Сергій — результат 82,5 кг.

— у в/к до 74 кг 1 місце Шайденко Павло — результат 112,5 кг;

ІІ місце Чебух Кирило (Глухів) — 105 кг;

ІІІ місце Золотарьов Давид (Глухів) — 102,5 кг.

— в/к до 83 кг Шингирі Михайло зайняв 1 місце — результат 135 кг;

ІІ місце Слабко Антон — результат 122,5 кг;

ІІІ місце Долженко Марк (Шостка) — результат 105 кг.

— в/к до 93 кг 1 місце Черкасець Ігор — 152,5 кг;

ІІ місце Кулак Олексій — 110 кг;

ІІІ місце Шепілов Ілля — 107,5 кг.

— в/к до 105 кг Колтаков Іван (Глухів) зайняв 1 місце — результат 137,5 кг;

ІІ місце Бражник Дмитро — результат 132,5 кг;

ІІІ місце Пусь Юрій (Глухів) — результат 125 кг.

Серед юніорів:

— у в/к до 66 кг 1 місце зайняв Мірошниченко Дмитро — результат 115 кг;

ІІ місце Шамрицький Павло (Лохвиця) — результат 110 кг;

ІІІ місце Коноваленко В’ячеслав — результат 105 кг.

— у в/к до 74 кг Сімагін Вадим зайняв 1 місце — результат 85 кг;

— у в/к до 83 кг 1 місце Шакотько Дмитро — 145 кг;

ІІ місце Зеленський В’ячеслав — 130 кг;

ІІІ місце Дроздов Дмитро — 125 кг.

— у в/к до 93 кг Гагін Дмитро зайняв 1 місце — результат 162,5 кг;

ІІ місце Буланов Олексій — 160 кг;

ІІІ місце Зуй Михайло — 117,5 кг.

— в/к понад 120 кг 1 місце Лобода Дмитро (Кролевець) — 160 кг.

Серед чоловіків:

— у в/к до 66 кг Швидко Денис зайняв 1 місце — результат 175 кг;

— у в/к до 74 кг у Каптілова Івана з результатом 135 кг;

ІІ місце Жолобко Андрій — результат 130 кг;

ІІІ місце Гутак Олександр (Кролевець) — 105 кг.

— у в/к до 83 кг Великодний Іван 1 місце — 180 кг;

ІІ місце Кириченко В’ячеслав (Глухів) — 145кг;

ІІІ місце Кюркчи Богдан (Охтирка) — 115 кг.

— у в/к до 93 кг Сидоркін Максим (Глухів) зайняв 1 місце — 162,5 кг;

ІІ місце Острий Роман — 160 кг;

ІІІ місце Шовкун Дмитро — 145 кг.

— у в/к до 105 кг Бондарь Олександр зайняв 1 місце — 190 кг;

ІІ місце Кириченко Андрій (Глухів) — 182,5 кг;

ІІІ місце Гончаренко Максим (Охтирка) -170 кг.

Серед чоловіків з використанням екіпіровки:

— у в/к до 83 кг Жижневський Олег (Кролевець) зайняв 1 місце — 112,5 кг;

— у в/к до 105 кг Гончаренко Максим (Охтирка) зайняв 1 місце — 250 кг.