Легка атлетика: змагання пам’яті C.Операйла

Сьогодні у Сумах завершилися Всеукраїнські змагання пам’яті Заслуженого тренера України С.Операйла з легкої атлетики.

Команди 16-ти областей та міста Києва протягом двох днів змагались у Палаці студентського спорту СумДУ.

Юні спортсмени Сумщини вибороли дві золоті медалі. Чемпіонами стали Максим Штакін – біг 200м (22.49) та Дмитро Торгачов – біг на 3 000м (9:06.62). “Золото” здобула команда Сумської області в змішаній естафеті.

«Срібло» здобули Діана Гончаренко – біг 200м (26.10) та Олександр Гринь – біг 60м (7.22).

«Бронзові» медалі в активі Анжеліки Рачковської – біг 200м (26.26), Лариси Голубовської – стрибки у довжину (5.27) та Тетяна Некроєнко – 2 000м з/п (7.54.44).

Перемогу в загальнокомандному заліку святкувала команди Київської області (643 очка), «Срібну» нагороду отримала Сумська область (586 очок), «бронзовими» призером стала збірна Харківської області (580 очок).