Карате: Кубок європейських чемпіонів

У румунському місті Клуж-Напока відбувся ювілейний, 10-й Кубок європейських чемпіонів.

Турнір зібрав більше тисяч учасників з 15 європейських країн, Бразилії, Індії та США.

Команда Всеукраїнської асоціації Карате «ІКА Госоку Рю Будо» посіла 22 місце з 85 команд, завоювавши дві «золотих», три «срібні» та дві «бронзові» медалі.

Сумщину на турнірі представляли КДЮСШ «Авангард» і клуб «Терра-Суми» (тренери Анатолій ЛОЗОВОЙ і Віталій ГУТЕНКО), конотопський клуб «Кристал» (тренер Артур ПОНОМАРЕВ) та Охтирська Федерація Карате (тренер В’ячеслав НЕСТЕРЕНКО)

Кращим у команді став Єгор ДАВИДОВ, який переміг в індивідуальному куміте (юнаки, 13 років), з Костянтином ПУЗЕМ потрапив у «золото» в командному куміте (юнаки, 14-15 років) і з Даніїлом БРЕСКИМ стояв другим в командному куміте (юнаки, 13 років). «Бронзову» медаль в індивідуальному ката завоював конотопчанин Даніїл БРЕСКИЙ.