Футзал: «Матч зірок»

У команді «Сходу», яка 23 грудня у Рівному протистояти суперникам з «Заходу» відбулися зміни.

Про це повідомляє сайт АФУ.

З особистих причин у поєдинку не зможуть взяти участь двоє представників «Продексіма» – Хаві Родрігес і Роніньо, які записали свої звернення до вболівальників. Також, у зв’язку з навчанням не приїде до Рівного і Андрій Хамдамов з «Сокола». Тож, новачками у команді «Сходу» стануть інший представник «мельників» – Ігор Корсун та Денис Зеленкевич з «Food Centre-СумДУ», які виявилися наступними у рейтингу за підсумками голосування тренерів.

Щодо тренерських змін. У зв’язку з тим, що всі президенти одноголосно обрали тренером «Сходу» Хаві Родрігеса — цю команду було запропоновано очолити головному тренеру збірної України  Олександру Косенку. Тож, у протистоянні «Захід» – «Схід» зійдуться два тренери національної збірної – Валерій Легчанов та Олександр Косенко. Сьогодні обидва тренери визначили воротарів у своїх збірних. Врота команди «Заходу» захищатимуть Володимир Кардаш та Андрій Мельник. А у складі «Сходу» зіграють Кирило Ципун та Євген Іваняк.

Нагадаємо, до складу команди Конференції «Схід» увійшов гравця «Food Centre-СумДУ» Денис Овсянніков та сумчанин Віталій Катеринін і лебединець Микола Білоцерківець з «Продексіму». До збірної конференції «Захід» увійшов сумчанин Артем Фаренюк з «Урагану» та конотопчанин Віталій Дзюба з «ІнБев».