Футзал: «Кубок В.К.Танькова»

«Кубок Танькова» здобув «СКІФ».

Другий день різдвяного турніру відкрили півфінальними матчами.

У першому переможець групи «А» — команда «СКІФ» — зустрічалась з другою командою групи «Б» — «Випускниками». «СКІФ» двічі забив «Випускникам». Останні почали розігрувати п’ятого і пропустили ще два м’ячі. На останніх хвилинах матчу «Випускники» змогли забити два голи, але перемогу у матчі святкував «СКІФ» — 4:2.

Другу путівку у фінал розіграли друга команда групи «А» — «Зірки» та переможець групи «Б» — «Агросвіт-Food Centre-2». Рахунок у зустрічі відкрили «Зірки». Після цього два голи забили гравці «Агросвіту-Food Centre-2» які і виграли матч з рахунком 2:1.

У матчі за «бронзу» «Випускники» та «Зірки» не змогли відкрити рахунком у зустрічі. Долю третього місця вирішували у серії пенальті. Тут відзначився гравець «Випускників» Дмитро Богачов який відбив перший удар з «точки» і забив останній – 0:0 в основний час і 3:2 в серії пенальті.

У головному матчі турніру зустрілись переможці півфіналів – «СКІФ» та «Агросвіт-Food Centre-2». По ходу матчу рахунок у зустрічі був нічийним (1:1), вели у рахунку футболісти «СКІФу» (3:1),  гравці «Агросвіт-Food Centre-2» відіграли один м’ячі (3:2), але «Кубок Танькова»-2019 вибороли команді Володимира Гладова та Ігоря Кравченка – 3:2 на користь «СКІФу».

Кращі кравці команд: Андрій Сліпухін (СКІФ), Руслан Окопний («Технологія»), Дмирто Богачов («Випускники»), Богдан Білошніченко («Агросвіт-Food Centre-2»), Артем Шпирьонок («Зірки»), Олексій Тюрін («CompService»). Кращим воротарем турнріру визнаний Дмитро Нюкало («Агросвіт-Food Centre-2»), кращим бомбордиром турніру став Юрій Пімонеко («СКІФ»), видзнаку кращого кравця турніру отримав Андрій Дрога («СКІФ»). Приз наймолодшего нравця турніру отримав гравець «Агросвіт-Food Centre-2» Іван Василець.

Сюжет від «Суспільне:Суми».