Футзал: чемпіонат України (“Екстра-ліга”)

У чемпіонаті України з футзалу серед команд «Екстра-ліги» стартував восьмий тур.

Житомирський «Ін Бев» конотопчанина Віталія Дзюби програв херсонському «Продексіму» лебединця Миколи Білоцерківця.

Київський «ХІТ» вихованця конотопського футболу Валерія Гайвана переміг одеський «Епіцентр К-Авангард».

Сумський «Food Centre-СумДУ» у матчі проти хмельницького «Соколу» відрив рахунок на 12-тій хвилині матчу – відзначився Руслан Острога. На 17-тій хвилині Роман Прощенко подвоїв рахунок, а за хвилину Острога його потроїв.  У другому таймі команди не забивали – 3:0 пера перемога «Food Centre-СумДУ».

Завтра тур завершиться матчем «Кардинал-Рівне» проти «Урагану» сумчанина Артема Фаренюка.

«ІнБев» (Житомир) 0:7 «Продексім» (Херсон)

«ХІТ» (Київ) 2:0 «Епіцентр К-Авангард» (Одеса)

Food Centre-СумДУ (Суми) 0:0 Сокіл (Хмельницький)

17 листопада

13:00 Кардинал-Рівне (Рівне) – Ураган (Ів.-Франківськ)

«Продексім» Білоцерківця очолює турнірну таблицю. Другим йде «ХІТ» Гайвана, третім «Ураган» Фаренюка, п’ятим – «Ін Бев» Дзюби». «Food Centre-СумДУ» піднявся на одну позицію  нині де на восьмому місці.