Футбол: чемпіонат Сумського району

Результати, турнірні таблиці.

Група «А»

«Дорослі»

«Деметра» (Н.Сироватка) 8:0 «Славутич» (Руднівка)

ФК «Степанівка» 5:2 СК «В.Вільми»

«Україна-Токарі» (Сумський район) 8:1 «Кристал» (Низи)

«Метеор» (Кіндратівка) 2:2 «Колос» (Підліснівка)

СК «Агро» (Стецьківка) 0:11 «Сокіл» (Піщане)

ФК «В.Сироватка» 3:0 ФК «Хлібодар» (Степанівка)

Команда І В Н П М О
1 «Україна-Токарі» (Сумський район) 2 2 0 0 10-2 6
2 ФК «Степанівка» 2 2 0 0 8-4 6
3 «Сокіл» (Піщане) 2 1 1 0 13-2 4
4 «Колос» (Підліснівка) 2 1 1 0 7-3 4
5 «Деметра» (Н.Сироватка) 2 1 0 1 9-2 3
6 ФК «В.Сироватка» 1 1 0 0 3-0 3
7 СК «В.Вільми» 2 0 1 1 4-7 1
8 «Метеор» (Кіндратівка) 2 0 1 1 2-5 1
9 ФК «Хлібодар» (Степанівка) 2 0 0 2 2-6 0
10 «Кристал» (Низи) 1 0 0 1 1-8 0
11 «Славутич» (Руднівка) 2 0 0 2 0-11 0
12 СК «Агро» (Стецьківка) 2 0 0 2 1-16 0

 

Юнаки

«Деметра» (Н.Сироватка)-юнаки 2:1 «Славутич» (Рудінвка)-юнаки

ФК «Степанівка»-юнаки 5:0 СК «В.Вільми»-юнаки

«Україна-Токарі»-юнаки 0:5 «Кристал» (Низи)-юнаки

«Метеор» (Кіндратівка)-юнаки 3:0 «Колос» (Підліснівка)-юнаки

СК «Агро» (Стецьківка)-юнаки 0:0 «Сокіл» (Піщане)-юнаки

ФК «В.Сироватка»-юнаки 2:4 ФК «Хлібодар» (Степанівка)-юнаки

Команда І В Н П М О
1 ФК «Степанівка»-юнаки 2 2 0 0 14-0 6
2 «Метеор» (Кіндратівка)-юнаки 2 2 0 0 8-0 6
3 «Сокіл» (Піщане)-юнаки 2 1 1 0 4-0 4
4 СК «Агро» (Стецьківка)-юнаки 2 1 1 0 3-0 4
5 «Кристал» (Низи)-юнаки 1 1 0 0 5-0 3
6 «Україна-Токарі»-юнаки 2 1 0 1 3-5 3
7 ФК «Хлібодар» (Степанівка)-юнаки 2 1 0 1 4-11 3
8 «Деметра» (Н.Сироватка)-юнаки 2 1 0 1 2-4 3
9 ФК «В.Сироватка»-юнаки 1 0 0 1 2-4 0
10 «Славутич» (Рудінвка)-юнаки 2 0 0 2 1-7 0
11 «Колос» (Підліснівка)-юнаки 2 0 0 2 0-6 0
12 СК «В.Вільми»-юнаки 2 0 0 2 0-9 0

 

 

Група «Б»

«Натон» (Постольне) 3:3 «Колос» (Северинівка, Сумський район)

«Легіон» (Миколаївка) 3:2 ФК «Токарі»

«Арсенал» (Стецьківка) 3:0 ФК «Факел» (В.Чернеччина)

Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Северинівка, Сумський район) 2 1 1 0 11-3 4
2 «Натон» (Постольне) 2 1 1 0 6-3 4
3 «Арсенал» (Стецьківка) 2 1 0 1 3-3 3
4 «Легіон» (Миколаївка) 2 1 0 1 3-10 3
5 ФК «Токарі» 1 0 0 1 2-3 0
6 ФК «Факел» (В.Чернеччина) 1 0 0 1 0-3 0