Карате: 16-й чемпіонат України з фунакоші шотокан карате

Збірна команда Сумської області, сформована обласним відділенням ВАК «IKA Госоку Рю Будо», виступила в 16-му Чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате, який приймали в Черкаси.

На рахунку команди 5 золотих, 10 срібних і 3 бронзових медалей.

 

В індивідуальних категоріях ката чемпіонами України стали вихованці тренера Анатолія ЛОЗОВОГО: Марина ПРОКОПЕНКО (жінки 19 років і старше), Павло ОНОПРІЄНКО (юніори 15-18 років) і Станіслав ЧАЛИЙ (юнаки 13-14 років), а також Аліса ЗІНУТІНА (дівчата до 10 років, тренер Віталій Гутенко).

 

Призові місця в індивідуальних змаганнях посіли Андрій КОВАЛЬОВ (ката), Костянтин ПУЗЬ (ката), Юрій МАЙФЕТ (куміте), Анастасія ДАМІКО (ката), Марина ПРОКОПЕНКО (куміте), Єгор ДАВИДОВ (куміте), Емілія РУДЕНКО (куміте), Максим НЕПОМНЯЩИЙ (ката), Андрій МОСКАЛЕНКО (ката) і Артур ПОНОМАРЬОВ (куміте).

 

У командному куміте золоту медаль завоювали дівчата до 10 років (Аліса ЗІНУТІНА, Емілія РУДЕНКО і Поліна САПІЧ), другі місця посіли команди юнаків 11-12 років (Єгор ПАНАСЮРА, Микита ЦЕБІНОГА і Ігор ПОБЕГАЙЛО), юнаків 13-14 років (Артем КОЗАЧОК, Костянтин ПУЗЬ і Станіслав ЧАЛИЙ), чоловіків 19 років і старше (Юрій МАЙФЕТ, Артур ПОНОМАРЬОВ і Ярослав НОВІКОВ).

 

Переможці та призери представляють ДЮСШ «Авангард», Сумський держуніверситет, «IKA Госоку Рю Будо-Суми» та клуб «Воїн» (Конотоп). До чемпіонату їх готували тренери Анатолій ЛОЗОВИЙ, Віталій ГУТЕНКО і Григорій ХЛИСТЕНКОВ.

На переможців чекають нові випробування: Чемпіонат Світу WUKF (Братислава, червень), Чемпіонат Європи WUKF (Оденсе, Данія, жовтень), Чемпіонат Світу FSKA (Лондон, грудень).