Легка атлетика: змагання на призи Ю.Білонога

Чергові змагання з легкої атлетики приймає сумський манеж – тут стартували всеукраїнські змагання на призи Юрія Білонога.

В цьому році у змаганнях беруть участь 470 учнів ДЮСШ зі всієї України – всього 40 команд.

Відкривали змагання «скороходки» та штовхальниці ядра». Першу медаль змагань на призи Юрія Білонога 2019-го року виборола Маргарита-Лілія Ольховик. Вона швидше за суперниць подолала три тисячі метрів у спортивній ходьбі серед дівчат. Три тисячі метрів спортсменка подолала за 17-ть хвилин і 43 сотих секунди.

Крім Маргарити-Лілії переможцями змагань ранкової сесії першого дня стали Микола Рущак з Сумського району (спортивна ходьба, юнаки), Єлизовета Стожок з Кролевця та сумчанин Дмитро Торгачов (біг на 2 000 метрів з перешкодами), Вікторія Соломенник з Чернігова і харків’янка Софія Ромасюк (штовхання ядра, молодші та старші дівчата відповідно), Кирило Роговенко з Харкова (штовхання ядра, молодші юнаки), Віталій Опанасенко з Білопілля (штовхання ядра, старші юнаки), Антоніна терещенко та Пилип Алєксєєв з Києва (жердина).

Сюжет від UA:Суми

У другій половині дня змагання продовжились. Чемпіонами стали сумчанин Андрій Нечипоренко і Карина Кондакова з Херсону (біг на 400 метрів), харківчанин Ростислав Махиня та Вікторія Тараненко з Полтавщини (біг на  1500 метрів). 60 метрів з бар’єрами виграли представники Одещини та Харківщини – Ростислав Григорьєв та Владислава Рослякова. Роменчани Олександр Гринь та Анна Мельник стали чемпіонами на дистанції 60 метрів. У секторі стрибків у довжину перемоги святкували киянин Олександр Захарчук та Вікторія Баранівська з Донецької області.