Легка атлетика: сумчани у збірних

Сумчани стартуватимуть на міжнародних змаганнях.

 

Члени Виконкому федерації легкої атлетики України затвердили склад команд для участі у різних міжнародних змаганнях. До складу збірних команд України увійшли і сумські легкоатлети.

На чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні, який 16 лютого 2019 року відбудеться у Стамбулі, на дистанції 800 метрів стартуватиме сумчанин Євген Гуцол (який нині виступає за Волинську область). Віталій Бутрим позмагається на дистанції 400 метрів. Ігор Мусієнко побореться за медалі у секторі штовхання ядра.

Участь у міжнародній юнацькій матчевій зустрічі збірних команд Білорусі, Франції, Туреччини та України  5-7 березня (змагання прийматиме Стамбул) візьме Олександр Гринь. Він змагатиметься у бігові на 60 метрів.

До складу «синьо-жовтої» команди на міжнародну матчеву зустріч збірних команд Білорусі, Латвії, Естонії, Франції, Польщі,Туреччини, України та Литви серед юніорів у приміщенні, яка 23-24 лютого відбудеться у Мінську, включені Ярослав Демченко (400 метрів) та Ігор Гончаренко (спортивна ходьба).