Індорхокей: «Кубок європейських чемпіонок»

«Сумчанка» стартує з поразки…

Хокеїстки МСК «Сумчанка» матчем проти російського «Дінамо-Елєктросталь» стартували у Гамбурзі на «Кубку європейських чемпіонок» з індорхокею.

На п’ятій хвилині зустрічі наші дівчата поступались суперницям з рахуном 0:2. На восьмій Ольга Гончаренко скоротила відставання (з гри), а на дев’ятій вона ж зрівняла рахунок (реалізувавши «малий» кутовий). На 13-тій хвилині матчу «динамівки» вийшли уперед, на другій хвилині другого тайму збільшили перевагу до двох м’ячів, на шостій — до трьох. На десятій хвилині другого тайму Юлія Шевченко відіграла один м’яч. На 33-тій хвилині «динамівки» забили в шостий раз, за три хвилини — в сьомий. Після цього сумчанки почали розігрувати зайвого польового і пропустили восьмий м’яч.

У підсумку підопічні Світлани Макаєвої поступились у стартовому матчі турніру з рахунком 3:8.
Сьогодні ввечері наші дівчата зіграють з німкенями.