Індорхокей: чемпіонат України

Турнір з індорхокею стартував сьогодні у Сумах.

 

У залі ФОК «Динамо» розпочався чемпіонат України з хокею на траві в закритих приміщеннях серед дівчат 2004/2005 років народження. У ньому беруть участь шість команд – чотири команди з міста Суми, одна команда з міста Коростень і одна команда з Полтави.

У стартовому матчі турніру сумські ОДЮСШ та СДЮШОР «Динамо»-2 обмінялись голами.  Команда з Житомирщини  розпочала турнір матчем проти третьої команди сумської СДОШОР «Динамо». Сумчанки (які є молодшими за суперниць) святкували у підсумку перемогу. Продовжився перший ігровий поєдинком між першою динамівською командою та збірною міста Полтава. Фінальний свисток зафіксував перемогу сумської команди.

СДЮШОР «Динамо»-2 (Суми) 1:1 «ОДЮСШ» (Суми)

«Політехнік» (Коростень) 0:10 СДЮШОР «Динамо»-3 (Суми)

СДЮШОР «Динамо»-1 (Суми) 9:2 Збірна м.Полтава

 

У матчах другого туру команда обласної спортшколи поступилась «Політехніку», перша команда «Динамо» перемогла другу, полтавчанки програли «Динамо»-3.

«ОДЮСШ» (Суми) 1:2 «Політехнік» (Коростень)

СДЮШОР «Динамо»-1 (Суми) 8:3 СДЮШОР «Динамо»-2 (Суми)

Збірна м.Полтава 2:11 СДЮШОР «Динамо»-3 (Суми)

 

Після двох турів у турнірній таблиці лідирують «Динамо»-3 та «Динамо»-1 (по вісім очок). Третім йде «Політехнік» (4 очка). Четверте-п’яте місця поділяють «ОДЮСШ» та «Динамо»-2 (по три очка). Полтавчанки замикають турніру таблицю (2 очка).