Дзюдо: “Гран-Прі Тель-Авіву”
Турнір серії «Гран-Прі» стартує завтра у другому за чисельністю місті Ізраїлю.
У ваговій категорії до 73 кг на ізраїльському татамі побореться сумчанин Артем Хомула. Наш земляк у групі стартує з другого раунду і зустрінеться з переможцем пари Александру Райчу (Румунія)/Дмітрій Мінков (Білорусь).
З другого раунду у ваговій категорії 90 кг поєдинком проти словака Петера Зілка розпочне виступ на турнірі випускник СумДУ Кеджау Ньябалі.
Студент сумського вишу Андрій Колесник змагатиметься у суперважкій категорії. Першим суперником українця (у другому раунді) буде голландець Юр Спайкерс.
Студентка ГНПУ ім.Довженка Марія Скора (вк 57 кг) у першому раунді побореться з господаркою татамі Мааян Гринберг.