Баскетбол: турнір пам’яті Олександра Калиновського

У Конотопі відбувся баскетбольний турнір пам’яті Олександра Калиновського.

Змагання відбулися в третій раз.

У перший день турніру сильнішого визначали школярі 2004 року народження і молодші з Конотопу, Шостки, Путивля, Ніжина, Броварів і Талалаївки. У підсумку господарі – команда конотопської ДЮСШ ім.Маміашвіли – посіла перше місце. «Срібло» здобули хлопці з БК «Ніжин», «бронзу» — БК «Шостка». Нижче у підсумковій таблиці розташувались путивльський «Партизан», БК «Талалаївка» та «Мобі» з Броварів.

Наступного дня на майданчику змагались чоловічі команди з Конотопа, Сум, Ромен, Шостки, Ніжина та Києва. Головний трофей турніру здобув сумський «9-тий Квартал». Столичний БК «Соломенка» посів друге місце, конотопський «Олімп» — третє. На четвертому завершили турнір роменські «Козаки». П’яте-сьоме місця поділили «БК «Ніжин», БК «Шостка» та сумська «Подлива».

У заключний день грали жіночі команди. «Золото» здобули дівчата з «Суми-Баскет». Команда «ДЮСШ ім. Маміашвілі» посіла друге місце, «КЛП» з Путивля – третє. Четверте та п’яте за БК «Талалаївка» та «Надією» з Конотопу відповідно.

Олександр Калиновський пішов з життя 28 грудня 2016 року. У січні 2017-го у Конотопі провели перший турнір його пам’яті.