Панкратіон: Чемпіонат України

У місті Южний (Одеська область) відбувся чемпіонат України з панкратіону та греплінгу. В активі команди Сумської області три командні кубки і 29-ть медалей різного ґатунку.

В розділі «греплінг» у перший день турніру команда Сумщини посіла четверте місце. Наступного дня наші земляки завоювали перше командне місце у розділі «греплінг гі». Крім того в активі сумчан два «бронзові» кубки у розділах «традішн» та «фул».

Крім трьох командних кубків в активі сумських бійців 29-ть  індивідуальних нагород (10 з них «золоті», 9 — «срібні», 10 — «бронзові»).

В усіх чотирьох розділах програми чемпіонату «золоті» здобула Олена Сушко. Богдан Дорда здобув «золоту» і «бронзову» медалі. Три «срібні» нагороди у Анастасії Воскобойник. Два «срібла» і «бронза» в активі Романа Миронова. По одній «срібній» і «бронзовій» нагороди виборов Віктор Щербак, дві «бронзові» — Віталій Іващенко. «Золоті» медалі на рахунку активі Дмитра Вакуленка, Олександра Костенка, Павла Куща, Федіра Рєпкова, Марини Любімової; «срібні» — Данііла Штанька, Павла Пирогова, Дмитра Тельонкова; «бронзові» — Іллі Боряка, Олександра Зеленського, Людмили Орел, Олександра Одінцова та Олександра Баглаєва.