Футзал: відкритий чемпіонат міста Суми

Тур шостий.

Група «А»

«Сумихімпром» 4:9 «Форест»

Голи: Радченко Богдан (29′), Кривець Євген (50′), Дрижов Арсен (50′,50′) — Шевкунов Ігор (2′,16′,17′), Тюрін Олексій (10′,48′), Михайлюк Олександр (36′), Чугай Сергій (37′), Ясько Максим (38′), Загорулько Ян (45′)

Попередження: Матвєєв Денис (41′) — Гученко Віталій (19′)

«Колос» (Северинівка) 0:2 «Lex VSK»

Голи: — Воронцов Микита (39′), Єлшанський Олександр (43′)

Попередження: Протопопов Михайло (5′), Свистун Денис (50′) — Великодний Ілля (30′)

«Машметал» 7:3 «Ураган»

Голи: Філь Максим (4′,12′), Калмиков Андрій (5′), Гудзь Станіслав (24′), Руденко Сергій (28′), Козаченко Сергій (47′,48′) — Вельбой Іван (9′,10′,26′)

«Junior» 7:4 «Валедіанс»

Голи: Антипенко Богдан (12′), Овсієнко Сергій (18′,49′), Береговий Олександр (25′), Нагернюк Олександр (26′,39′,48′) — Шафорост Максим (4′), Волченко Євгеній (13′), Гладишев Олександр (20′), Даниленко Олександр (49′)

Попередження: — Чередніченко Сергій (48′)

Команда І В Н П М О
1 «Lex VSK» 6 6 0 0 25-12 18
2 «Форест» 6 5 1 0 35-19 16
3 «Колос» (Северинівка, Сумський район) 5 3 0 2 23-11 9
4 «Інтер-Суми» 5 3 0 2 34-20 9
5 «Junior» 6 3 0 3 20-19 9
6 «Машметал» 5 2 1 2 25-19 7
7 «Ураган» 5 1 0 4 15-25 3
8 «Валедіанс» 5 0 0 5 8-25 0
9 «Сумихімпром» 5 0 0 5 8-43 0

 

Група «Б»

«Космос» (Сад) 0:9 «Сумихімпром-СДПУ-2»

Голи: — Тимченко Ігор (5′,30′), Курило Владислав (19′,39′), Нелін Андрій (++24′), Кекін Михайло (28′), Кончаков Антон (31′,36′), Артеменко Кирило (47′)

Попередження: Сліпченко Валерій (24′) —

«Легіон» (Миколаївка) 3:1 «Фенікс»

Голи: Бокач Олександр (40′), Герко Іван (45′), Сіроштан Богдан (46′) — Грищенко Дмитро (45′)

Попередження: Сіроштан Богдан (39′) — 

«Сучасник» 6:5 «Хлібодар-2» (Степанівка)

Голи: Чичотка Владислав (11′), Пухкало Олександр (13′), Трофименко Владислав (24′,44,48′), Пустовойтов Юрій (37′) — Бабанін Владислав (20′), Сметаненко Олександр (33′), Шевченко Владислав (46′), Балінський Сергій (48′,50′)

Попередженя: Чичотка Владислав (35′) — 

«Ніка» 7:6 «Forza»

Голи: Колісниченко Дмитро (22′,34′), Панасенко Владислав (38′,38′,39′,42′), Іванов Олександр (49′) — Альошин Валентин (14′), Сахненко Олександр (18′,28′), Черних Олександр (36′), Соболь Артем (38′), Ступак Роман (41′)

Попередження: — Щербак Валентин (39′)

«Натон» (Постольне) 4:2 «Linnik Sport»

Голи: Кобушко Юрій (18′), Ісмаілов Рауф (30′), Провозьон Максим (33′), Соляник Андрій (41′) — Танчик Дмитро (32′,43′)

Попередження: — Приходько Ярослав (46′), Греков Богдан (17′)

Вилучення: — Греков Богдан (45′)

Команда І В Н П М О
1 «Сумихімпром-СДПУ-2» 6 6 0 0 23-7 18
2 «Натон» (Постольне) 6 4 1 1 23-14 13
3 «Космос» (Сад) 6 4 0 2 18-21 12
4 «Легіон» (Миколаївка) 6 4 0 2 29-16 12
5 «Linnik Sport» 6 3 1 2 21-14 10
6 «Фенікс» 6 2 2 2 21-11 8
7 «Сучасник» 6 2 0 4 23-29 6
8 «Ніка» 6 2 0 4 16-38 6
9 «Forza» 6 1 0 5 21-37 3
10 ФК «Хлібодар»-2 6 0 0 6 19-27 0