Індорхокей.

«Сумська осінь».

Турнір виграли команди Калинівки та Сум.

У Сумах завершився індорхокейний турнір серед команд 2006-2007-го років народження. На майданчику фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо» вели боротьбу дівчата та хлопці з України та Білорусі.

У матчі за «бронзу» серед команд хлопців хокейний клуб «Мінськ» з рахунком 1:4 поступився шосткінській «Барсі». У фінальному матчі у зустрілись «Авангард» з Калинівки та «Політехнік» з Коростеня. На перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь «Політехніка». У другому таймі хокеїсти з Вінничини схилили шальки хокейних терезів на свій бік і змогли виграти матч з рахунком 7:3.

Дівчата з ХК «Мінськ» у матчі за «бронзу» перемогли з рахунком 5:1 сумське «Динамо». «Сумський» фінал між «Сумчаночкою» та «Торнадо» завершився в нічию – 5:5. Переможця виявляли у серії булітів у якій перемогу з рахунком 2:1 святкувала «Сумчаночка».