Футбол.

Чемпіонат області.

«Альянс» – чемпіон.

Двома перенесеними матчами завершився чемпіонат області з футболу серед команд вищої ліги.

У Кролевці на полі стадіону «Спартак» ім.Лавринця зустрілись ФК «Кролевець» та «Альянс» з Липової Долини. Ще до перерви гості забили чотири голи – двічі відзначився Андрій Анцибор, по разу Ярослав Сидоренко та Фарід Сулейман. У другому таймі не забивали ні гості, ні господарі і гра завершилась перемогою «Альянсу» з рахунком 4:0.

У Сніжках «Вікторія» з Миколаївки з рахунком 7:1 перемогла «Гранум». У складі миколаївців двічі відзначились Андрій Кузьмін та Максим Ганжа, по разу – В’ячеслав Акімов, Олександр Шимко та Олександр Яценко; в складі «Грануму» гол на рахунку Костянтина Ковтанюка.

«Альянс» завершив сезон на першому місці, «Вікторія» (четвертий раз поспіль) – на другому. Раніше «бронзу» чемпіонату виборов «LS Group» з Верхньої Сироватки.