Футбол.

Чемпіонат України серед аматорів.

Перемоги земляків.

Представники Сумщини у чемпіонату України з футболу серед аматорських команд у черговому турі святкували перемоги.

«Вікторія» з Миколаївки на виїзді перемогла «Чайку» з Вишгороду. Перемогу команді приніс гол Олександра Яценка на сороковій хвилині матчу.

Інший представник області в турнірі – липоволинський «Альянс» – у Байраці приймав «Авангард» з міста Бзів. На 33-й хвилині матчу господарів поля уперед вивів Артем Пилипенко. У компенсований арбітром час першого тайму гості відновили рівновагу. Вдруге у матчі липоводолинці повели на 58-ій хвилині – атаку «Альянсу» влучним ударом завершив Владислав Зрибняк. Остаточний рахунком у цій грі встановив на 70-тій хвилині Ярослав Сидоренко – 3:1 на користь «Альянсу».

Турнірну таблицю другої групи очолює «ЛНЗ-Лебедин». На вісім пунктів від лідера відстає «Альянс», на десять – «Вікторія» при цьому остання зіграла на гру менше.