Легка атлетика.

Чемпіонат Європи з гірського бігу.
Макендонські старти “гірських” бігунів.

У перший день липня у македонському Скоп’є відбувся чемпіонат Європи з гірського бігу (вгору-вниз). Про це повідомляє сайт ФЛАУ. Атлети розіграли медалі у командних та індивідуальних змаганнях як серед дорослих атлетів, так і серед юніорів. Українці були представлені у всіх чотирьох дисциплінах.
Чоловіки і жінки долали 11 кілометрів, набір висоти 700 метрів і стільки ж вниз. Старт і фініш були розташовані на висоті 585 метрів, а найвища точка траси – на висоті 950 метрів.
У змаганнях серед чоловіків українська команда, набравши 101 очко, замкнула першу вісімку.
У змаганнях серед жінок українки посіли 13-те місце (140 очок). Марія Гудак стала 28-ю. Сумскі атлетки Тетяна Головченко та Яна Нагорна посіли 55-те (1:09.51 год) та 57-е (1:10.19 год) місця.
По одному учаснику Україну представляли у змаганнях юніорів і юніорок. Вони долали дистанцію 6 кілометрів (набір висоти 365 метрів і стільки ж униз). Катерина Варварук серед спортсменок віком до 20 років фінішувала 38-ю (39.49 хв). Таке ж місце серед юніорів посів Богдан Кондрашов (31.16 хв).