// Футбол. | Спорт.Суми.Юа — Sport.Sumy.ua
07 10 2018

Футбол.

Кубок України.

«На старт!»…

У Будинку футболу у Києві відбулося жеребкування першого попереднього етапу Кубку України сезону-2018/2019. Стартує у турнірі фіналіст Кубку України серед аматорів і аматорський чемпіон — миколаївська «Вікторія». Дебютуватимуть підопічні Артема Радіонова у Кубку України домашнім поєдинком проти «Ниви» з Тернополя.

Отримав суперника у цьому раунді кубкового турніру охтирський «Нафтовик-Укрнафта». Ним став «Гірник» з Кривого Рогу. Охтирчани будуть господарями цього матчу.

Базовий день проведення матчів — 18 липня.

На другому попередньому етапі зіграють 10 переможців першого попереднього етапу; 16 команд першої ліги ПФЛ (зокрема і ПФК «Суми») та «Кремінь» (Кременчук) і «Черкащина-Академія» (Білозірря) як команди першої ліги, що перейшли до другої ліги. Жеребкування цього етапу кубкових «перегонів» відбудеться 20 липня.

Фінал турніру запланований на 15-те травня 2019 року.

Із регламенту
— Усі стадії складаються з одного матчу.

— Перед кожним етапом проводиться жеребкування, за результатами якого визначаються пари команд-учасниць.

— Господарем поля є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем є команда, яка має непарний номер при жеребкуванні.

— Команду-господаря фінального матчу визначає жеребкування.

— Місто, стадіон та час проведення фінального матчу визначає Виконавчий комітет ФФУ до дати проведення третього попереднього етапу змагань.

Оставить Комментарий