// Футбол. | Спорт.Суми.Юа — Sport.Sumy.ua
06 28 2018

Футбол.

Чемпіонат області серед ветеранів.

Стартував турнір у віковій групі «40 років і старші».

У групі «А» (зона «Південь») визначились двоє учасників наступного кола турніру. Команда Білопілля поступилась конотопчанам (1:2) та глухівчанам (0:5). Ветерани Глухова та Конотопа розписали «суху» нічию.

 

1.Глухів — 4 очка

2.Конотоп — 4 оч.

3.Білопілля — 0 оч.

 

ФК «Ветеран» (Недригайлів)

У групі «В» північної зони ветеранського чемпіонату футболісти ФК «Ветеран» (Недригайлів) у Липовій Долині перемогли місцевих ветеранів футболу з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний гол на рахунку Ігоря Острівного.

Ветеранська команда Ромен на гру не з’явилась.

 

1.»Ветеран» (Недригайлів) — 3 очка

2.Липова Долина — 0 очок

 

Збірна м.Суми

Краснопілля приймало груповий етап ветеранського чемпіонату у групі «С» зони «Південь». У стартовому матчі ігрового дня команди обласного центру та Сумського району обмінявшись голами  розписали «мирову». Продовжився груповий турнір протистоянням команд Краснопілля та Сумського району. Господарі поля забили по два м’ячи у кожному з таймів. Лише після цього почав забивати суперник, який відповів двома влучними ударами. Закривали «групу» команди Сум і Краснопілля. Гол з «точки» у другому таймі виявився єдиним і переможним для сумчан.

1.Суми — 4 очка

2.Краснопілля — 3 оч.

3.Сумський район — 1 оч.

 

У групі «D» південної зони до Лебедина не приїхали команди Тростянця та Охтирки. Ситуація, що склалась, буде розглянута Асоціацією ветеранів футболу Сумщини.

Оставить Комментарий