Футбол.

Чемпіонат України.

Гусев не прощається з футболом.

Олег Гусєв завершив виступи за “Динамо”, проте може продовжити кар’єру футболіста в іншому клубі.

Про таку можливість 36-річний вихованець сумського футболу розповів в інтерв’ю після матчу 32-го туру УПЛ “Динамо” – “Шахтар” (2:1), в якому він попрощався з рідним клубом.

“Буду шукати себе в іншій ролі. Може попробую ще пограти в футбол. Потрібно готуватися, щоб продовжувати далі. Але ще є час. Час подумати, все зважити і прийняти рішення, про яке потім не буду шкодувати”, – заявив Гусєв в ефірі програми “ПроФутбол” на каналі 2+2.

Президент столичного клубу Ігор Суркис подікував нашому земляку на клубній сторінці в інтернеті.

Дорогий Олег!

Дякую тобі за п’ятнадцять років твого життя, безроздільно відданих київському «Динамо». За всі ці роки ти жодного разу не дав ані найменшого приводу засумніватися у твоїй вірності команді, твоїй відданості футболу! На тебе завжди можна було покластися – всі знали, що Гусєв ніколи не підведе! Я вдячний тобі не тільки як президент «Динамо», але і як простий футбольний уболівальник! Саме такі футболісти, як ти, змушують тисячі людей любити футбол, вболівати за свою команду, за свою країну! Всі ці роки ти був лідером команди, але ніколи не був її ветераном! З першої і до останньої хвилини ти виходив на поле з юнацькою пристрастю і віддавав грі всього тебе! Ти назавжди вписав своє ім’я в історію київського «Динамо», в історію українського футболу!

Ще раз величезне спасибі тобі за все!