Легка атлетика.

Чемпіонат ФСТ «Динамо» України з кросу.

Сумчанин серед переможців.

В Одесі відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2018» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України та серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 86 спортсменів, серед яких 5 Майстрів спорту України міжнародного класу, 14 Майстрів спорту України.

За підсумками командної боротьби серед збірних команд перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Національної гвардії України, друге місце виборола команда Державної прикордонної служби України, а третє – команда Служби безпеки України. Серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Національної академії Державної прикордонної служби України, друге місце виборола команда Національного університету цивільного захисту України, а третє – команда Національної академії Національної гвардії України.

В особистому заліку чемпіонату перемогу святкували Ольга Ляхова (Національна гвардія України) на дистанції 1000 м серед жінок, Євген Гуцол (Служба безпеки України) на дистанції 1000 м серед чоловіків, Артем Казбан (Національна гвардія України) і Роман Романенко (Національна гвардія України) на дистанціях 3000 м та 5000 м відповідно. Серед вищих навчальних закладів МВС в особистому заліку чемпіонату перемогу здобули Аліна Нейко (Харківський національний університет внутрішніх справ) на дистанції 1000 м серед жінок, Олександр Марчук (Національна академія Державної прикордонної служби України) на дистанції 1000 м серед чоловіків, Олексій Попруга (Національний університет цивільного захисту України) і Даниїл Мороз (Національна академія Державної прикордонної служби України) на дистанціях 3000 м та 5000 м відповідно.