Футзал.

Кубок Сумського району.

Чвертьфінали. Анонс.

17 березня 2018 у спортивному комплексі СумДУ команди зіграють матчі ¼ фіналу кубкового турніру. Об 11:30 чвертьфінальну стадію турніру відкриють «LS Group» (В.Сироватка) та  «Колос» (Підліснівка). В рамках чемпіонату сезону 2017/18 матч суперників завершився перемогою сироватської команди з рахунком 12:1.

О 12:30 розпочнеться чвертьфінальний матч між командами «Факел» (В.Чернеччина) та «Супутник» (Степанівка). В чемпіонаті «Факел» переміг суперника з рахунком 11:4.

Продовжиться ігровий день о 13:30 поєдинком «Косово» (Косівщина)«Альянс» (Веретинівка). В чемпіонаті з рахунком 14:3 перемогу святкувала косівщинська команда.

О 14:30 останню путівку у півфінал розіграють «Україна-Токарі» (Сумський район) та «Сокіл» (Піщане). Команда з Токарів, яка стала чемпіоном району вигравши всі одинадцять матчів сезону, перемогла майбутнього кубкового суперника у чемпіонаті з рахунком 7:2.